Hatun Kösnül Bakistanlı

Sophia Bebek

 

 

Gözde hemşiremiz, bizim hayatımızın bir parçası olman tam da 14 ekim 2014 tarihinde Sophia’mın dünyaya, aramıza gelişi ile başlıyor. Sonra da hiç çıkmadık birbirimizin hayatından, çıkamadık ve deneyimlerimizi birbirimizle paylaşmaya devam ettik. Doktorumdan sonra güvendiğim ikinci insan oldun. Hastaneden çıkışımızla evdede bizim bu ilk heyecanımıza ortak olup, bize bilgilerini ne güzel aktardın. Sımsıcak güler yüzün ve kalbinle. Hastane dışında evde bizimle olman çok önemliydi. Şimdi düşününce daha da iyi anlıyorum. Tecrübeli bir insanın, objektif bakış açısıyla, doğru kararlar alınıyor. Bir kez daha senin bizimle olmana şükrediyorum. Yaptığın sıcak su masajının beni nasıl rahatlattığını hiç unutamam.

Sayende bol bol ilk kolostrum sütlerimi sağdım. Hiç birseyi kafaya takmadım. Sadece bebeğime odaklandım. Ne iyi geldin bana!

Bu deneyimlerini paylaştığın sürece bir çok insanın hayatına iyi geleceğine sonsuz inanıyorum. İşini severek yapıyorsun ve bizde seni çok seviyoruz.

Hayatlarımıza güzel dokunuşlar yapmaya devam et. Bir çok deneyemsiz, ya da deneyimli ama  heyecanlı  annenin senin gibi sıcak, güler yüzlü, kalbi temiz, güzel Gözde’mizin deneyimlerine ihtiyacı var.

Başarılarının hep devamını diliyorum . Gerçekten benim bebeğimin yol arkadaşı oldun. Herkesin hayatından da geçmeni dilerim.

Hatun Kösnül Bakistanlı

 

 

 

Before
After

Write a comment